- 22:28 Із чим не варто поєднувати плетені сумки: деякі нюанси вас здивують
- 22:01 Незвичайний джем: вариться так просто, що ви здивуєтеся
- 21:30 Уся в талановиту маму: Дженніфер Лопес натякнула на захопливу співпрацю з донькою
- 21:12 «Це самогубство»: експерт про рішення парламенту Ірану закрити Ормузьку протоку
- 21:01 Зменшує хронічні запалення: корисні властивості бурякового соку, який вважається суперпродуктом
- 20:59 Клубний чемпіонат світу-2025 з футболу: календар, результати та відеоогляди матчів, розклад телетрансляцій
- 20:45 «У вінку кожна квітка має символічне значення», — колекціонерка фарфору Людмила Карпінська-Романюк
- 20:33 З перших днів війни пішов боронити країну: в бою на Донеччині загинув нацгвардієць з Київщини
- 20:08 Фаршировані гриби в духовці: пікантний та вишуканий перекус
- 19:54 Скорпіонам — «Імператриця», Дівам — «Дев'ятка Кубків», а Левам — «Верховна Жриця»: Таро-прогноз та поради карт на 23 червня
- 19:44 Російські війська тепер мають технологічну перевагу: ЗМІ про нову тактику ударів дронами
- 19:34 Екстретя ракетка світу та уродженка москви ледь не влаштували бійку після матчу у Німеччині
Важка форма пневмонії: співачка МакSим у критичному стані

Російська співачка Марина Максимова, відома як МакSим, знаходиться в лікарні у критичному стані. У артистки уражено понад 80% легенів, повідомляє Telegram-канал Mash.
Лікарі ввели артистку у стан медикаментозної коми. У неї дуже важка форма пневмонії — КТ4.
Відомо, що Максимова захворіла 12 червня. У неї був сухий кашель, температура 39 та лихоманка. Спочатку лікувалася сама — приймала антибіотики та противірусні.
Коли з'явилася задишка, артистку госпіталізували у приватну клініку. Там їй почали проводити кисневу терапію, але стан не поліпшувався. Потім її підключили до апарату ШВЛ.
Через деякий час МакSим перевели до реанімації в іншу лікарню та ввели у медикаментозну кому.
За даними деяких російських сайтів, які посилаються на інформоване джерело, МакSим «перевели на ЕКМО, оскільки апарат ШВЛ не справляється».
фото https://www.gazeta.ru/
1666Читайте нас у Facebook