- 13:15 Обирав для афери лише військових: одеська поліція зловила хитрого шахрая
- 13:09 «Коли ви впадаєте у відчай, ви робите те, на що розраховані удари росіян. Коли ви починаєте сіяти відчай, ви підтверджуєте ефективність ударів», — Петро Шуклінов
- 12:46 Пенсія для військових з інвалідністю: у МОЗ вказали на важливі нюанси
- 12:21 Система не знає болю: вдова захисника змушена доводити, що чоловік загинув на фронті
- 12:14 Російський «кріт» у ЗСУ полював за «Нептунами»
- 12:01 Українського чемпіона Європи та віцечемпіона світу з плавання важко поранено на фронті
- 11:53 «Соєві мита», які протирічать Угоді про Асоціацію з ЄС, провалилися в Раді
- 11:52 Терпіння вичерпано: Трамп озвучив ультиматум Ірану
- 11:35 Немає сил плакати: Ілона Гвоздьова показала, як відновлює сили
- 11:22 Ми не починали війну: путін озвучив чергові маніпулятивні заяви щодо України
- 11:11 Знову невдача: чергова ракета Маска вибухнула у прямому ефірі
- 10:44 У Прикарпатті сотні рятувальників другу добу шукають зниклу шестирічну дитину
Побиття військового у столичному Гідропарку: поліція затримала ще двох підлітків

Правоохоронці затримали чотирьох підлітків, яких підозрюють у побитті військового у Києві на території Гідропарку. Двох з них затримали відразу на місці події, інших — наступного дня.
Про це повідомили в поліції Києва.
Бійка сталася 18 квітня ввечері. На поширеному у соцмережі відео, видно, що чоловіка у військовій формі б'ють ногами та руками. Тоді у поліції повідомили, що затримали двох сімнадцятирічних, підозрюваних у побитті й розповіли, що за попередніми даними, конфлікт спровокували хлопці.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.
«За вказаним фактом слідчі Дніпровського управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Відповідно до санкції статті за вчинення зазначеного правопорушення передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років», — йдеться у повідомленні поліції.
Сьогодні у результаті проведених оперативних заходів затримано ще двох підозрюваних — це кияни віком 15 та 17 років.
Наразі затриманим підліткам готують підозри.
Нагадаємо, у Вінниці засудили заступницю начальника ТЦК, яка вдарила військовозобов’язаного по голові й душила його.
443Читайте нас у Facebook